Lot 516
Ad Dekkers (1938-1974)

Zonder titel (1972)

met potlood gemonogrammeerd en gedateerd '72 (rechtsonder)

pen/blauwe inkt op transparant papier, gelamineerd, 45x68,5 cm

Literatuur: Carel Blotkamp, Ad Dekkers, 1981 cat.no. 393.

Conditie: plastic sterk vergeeld

€ 200,00
€ 400,00
€ 220,00

Hamerprijs: € 220