Lot 220
Winterveiling - december 2019
José Mingret (1880-1969)

'Paysage de Toscane - Environs de Pise, Sept. 1922'

rechtsonder get. en gedateerd 1923

olieverf op doek, geplakt op karton, 28x48 cm

Tentoonstelling:
-Exposition Galerie Le Goupy, Paris, mei 1926.

€ 500,00
€ 700,00
€ 400,00

Hamerprijs: € 400