Lot 2626
Winterveiling - december 2019
Qingbai wijnkaraf met deksel

Vroege Ming Dynastie.

Peervorminge kan met decoratie van bloemen

Hoogte 40 cm

Knop op de deksel ontbreekt, diverse beschadigingen en restauraties alsmede glazuur-imperfecties.

€ 200,00
€ 300,00
€ 375,00

Hamerprijs: € 375