Lot 62
Reinier Craeyvanger (1812-1880)

Landschap met historisch gezelschap aan de maaltijd

gedateerd en gesigneerd '1848./R Craeyvanger' (rechtsonder)

aquarel, 25x36,5 cm (met lijst: 36x47,5 cm)

Conditie: foxing zichtbaar en enigszins vergeeld, verder goed

€ 200,00
€ 300,00
€ 280,00

Hamerprijs: € 280