Lot 21
Paul Pützhofen-Hambüchen (1879-1939)

Huisjes mogelijk in de Eifel, Duitsland

gesigneerd 'Paul Pützhofen Hambüchen' (linksonder)

olieverf op doek op paneel, 27x34 cm (met lijst: 32x39 cm)

€ 80,00
€ 120,00
€ 45,00

Hamerprijs: € 45