Lot 20
Paul Pützhofen-Hambüchen (1879-1939)

Burg-Metternich, Beilstein

gesigneerd 'Paul Pützhofen Hambüchen' (rechtsonder)

olieverf op doek, 53x42 cm (met lijst: 61,5x50,5 cm)

€ 100,00
€ 150,00
€ 60,00

Hamerprijs: € 60