Lot 505
Indonesian Art Sale Online |19 November 2020
Raden Soekardji (1880-1950)

Indonesisch landschap met bomen bij een waterval

gesigneerd 'Soekardji. _' (linksonder)

olieverf op doek, niet ingelijst, 60x80 cm

€ 300,00
€ 400,00

Startbod: € 240