Lot 193
Fritz von Wille (1860-1941)

Een heuvellandschap in de Eifel met een meer op de voorgrond

gesigneerd 'Frits von Wille' (linksonder)

olieverf op doek, 78x98 cm

Conditie: Niet bedoekt. Verfverlies met name aan recchterrand, aan onderrand en bij de signatuur. Oppervlaktevuil en vergeeld vernis. De lijst is gerepareerd.

€ 800,00
€ 1.200,00
€ 700,00

Hamerprijs: € 700