Lot 195
Winterveiling - december 2019
Armando (1929-2018)

'Der Kopf'

rechtsonder met potlood get. en gedateerd 1991

litho op dik papier, genummerd 33/50, zonder lijst, opgerold 160x120 cm

€ 400,00
€ 600,00

Startbod: € 240