Lot 507
Bram van Velde (1895-1981)

Laque rouge (1976, cat. no. 225)

met potlood gesigneerd 'Bram van Velde' (rechtsonder)

kleurenlitho op Japans papier, genummerd 69/100, zonder lijst, 33x24 cm

Daarbij: 2 tentoonstellingsposters, waarvan één met potlood gesigneerd, uitgegeven door Galerie Jas, Utrecht, 1987/1990.

Conditie: Het papier is licht vergeeld en heeft langs de randen lichte bruine vlekjes, de kleuren zijn mooi bewaard gebleven. Aan de linker bovenrand resten van een oude montering en het blad een beetje bijgeknipt.

€ 200,00
€ 300,00
€ 160,00

Hamerprijs: € 160