Lot 506
Bram van Velde (1895-1981)

Zonder titel (1968, cat. nr. 45)

met potlood gesigneerd 'Bram van Velde' (rechtsonder)

kleurenlitho, genummerd 14/71, zonder lijst, 54x37 cm

Conditie: Het papier is licht vergeeld en heeft langs de randen lichte bruine vlekjes, de kleuren zijn mooi bewaard gebleven.

€ 200,00
€ 300,00
€ 220,00

Hamerprijs: € 220