Lot 505
Bram van Velde (1895-1981)

Zonder titel (1970 cat. nr. 58)

met potlood gesigneerd 'Bram van Velde' (rechtsonder)

kleurenlitho, genummerd 154/300, zonder lijst, 51x33 cm

Conditie: Het papier is licht vergeeld en heeft langs de randen lichte bruine vlekjes, de kleuren zijn mooi bewaard gebleven.

€ 200,00
€ 300,00
€ 220,00

Hamerprijs: € 220