Lot 197
Winterveiling - december 2019
Corneille (1922-2010)

'Ollintonatiuh' (1973)

het complete portfolio met 5 kleurenlitho's en een Franse tekst van Jean-Clarence Lambert; alle litho's met potlood get. en genummerd 59/100, 3 litho's ingelijst, de overige bladen in orig. portfolio , elk blad 71,5x57,5 cm

Uitgegeven in 1973 door Printshop, Amsterdam en gedrukt door Piet Clement, Amsterdam.

Literatuur: 'Corneille. Het complete grafische werk 1948-1975', Meulenhoff (publ.), 1992, pp. 241-244.

€ 600,00
€ 800,00

Startbod: € 600