Lot 173
Winterveiling - december 2019
Joachim Grommek (1957)

'Star IV (Black Diamond)'

in dorso get., getiteld en gedateerd 2006

acryl, olie en lak op board, zonder lijst, 106x106 cm

Herkomst: Aangekocht bij Galerie Vous Etes Ici, Amsterdam.

€ 600,00
€ 800,00
€ 400,00

Hamerprijs: € 400