Lot 502
Jaap Hillenius (1934-1999)

Zonder titel (2x)

waarvan één gesigneerd 'Hillenius 1978' en geannoteerd 'Schotland 20-VII-1978' (linksonder), de ander gesigneerd en gedateerd 'J Hillenius 1981' (linksonder) en onduidelijk geannoteerd (langs de rand)

beide waterverf op papier, 24x19 en 25x35,5 cm (met lijst: beide 42x52,5 cm)

€ 100,00
€ 200,00
€ 100,00

Hamerprijs: € 100