Lot 512
Rainer Fetting (1949)

Shower (1989)

gesigneerd met potlood en gedateerd 'Fetting 1989' (rechtsonder)

aquatint en droge naald in kleur, genummerd 46/60, afbeelding: 59x90 cm (met lijst: 100,5x130,5)

€ 150,00
€ 250,00
€ 180,00

Hamerprijs: € 180