Lot 519
Walasse Ting (1929-2010)

met potlood gesigneerd en gedateerd 86'(rechtsboven)

kleurenlitho, genummerd 75/100, afbeelding: 76x56 cm (met lijst: 81x61,5 cm)

Conditie: prent licht verkleurd, verder in goede conditie, in de lijst beoordeeld

€ 150,00
€ 250,00
€ 180,00

Hamerprijs: € 180