Lot 501
Max Ernst (1891-1976)

Der versunkene Mond

gesigneerd 'max ernst' (rechtsonder)

kleurenlitho op BKF RIVES, genummerd 7/XV e.a., afbeelding: 26.5x35 cm, blad: 44x50 cm(met lijst: 67,5x72,5 cm)

Conditie: in lijst zonder glas, aan twee punten langs de bovenrand gemonteerd met montageband op een zuurvrij passepartout, de witte randen heel licht vervuild en het papier licht gebobbeld, verder in zeer goede conditie.

€ 300,00
€ 500,00
€ 220,00

Hamerprijs: € 220