Lot 200
Winterveiling - december 2019
Hessel de Boer (1921-2003)

Stilleven met citroenen

rechtsonder get. en gedateerd '49, tevens in dorso get.

olieverf op board, 47,5x53 cm

Herkomst: De vader van de huidige eigenaars was eveneens schilderij en bevriend met Hessel de Boer.

€ 400,00
€ 500,00
€ 260,00

Hamerprijs: € 260