Lot 191
Winterveiling - december 2019
Willem Hussem (1900-1974)

Gezicht op Voorburg in de sneeuw

linksonder get., gedateerd 1929 en geannoteerd 'Voorburg'

olieverf op board, 48x59 cm

€ 500,00
€ 800,00
€ 425,00

Hamerprijs: € 425