Lot 183
Winterveiling - december 2019
Adrian Stahlecker (1937)

Harlekijn met uil

linksboven get. en gedateerd 1978, tevens in dorso getiteld

olieverf op doek, 150x70 cm

€ 200,00
€ 300,00
€ 120,00

Hamerprijs: € 120