Lot 180
Winterveiling - december 2019
Piet van der Hem (1885-1961)

Stilleven met Chinese dekselvaas en beeld van een heiliger

olieverf op doek, 113x83 cm

Herkomst: Afkomstig van de familie van de kunstenaar.

€ 500,00
€ 800,00
€ 450,00

Hamerprijs: € 450