Lot 178
Winterveiling - december 2019
Douglas Pérez Castro (1972)

'Cultura agachada, resistencia oculta'

in dorso get., gedateerd 2005 en getiteld

olieverf op doek, 80x110 cm

Herkomst: Aangekocht bij Galerie Metis, Amsterdam.

€ 300,00
€ 500,00
€ 325,00

Hamerprijs: € 325