Lot 22
Willem de Zwart (1862-1931)

Een bootfeest in Fährhaus Uhlenhorst, Hamburg

gesigneerd, gedateerd en geannoteerd in de druk 'WZ:13. HAMBURG/Färhaus Uhlenhorst' (linksonder)

ets, 22x26 cm (met lijst: 42,5x45,5 cm)

€ 80,00
€ 120,00
€ 60,00

Hamerprijs: € 60