Lot 61
Karl Feiertag (1874-1949)

Portret van een Zeeuws meisje met bloemen

gesigneerd 'K. Feiertag' (rechtsonder)

aquarel, 27x17 cm (met lijst: 39x29 cm)

Conditie: enkele bruine stipjes, verder goed

€ 150,00
€ 250,00
€ 260,00

Hamerprijs: € 260