Lot 534
Marijke Pielage (1960) en Henk Munnik (1912-1997)
  1. Landschap met rotsen
  2. Geabstraheerd landschap met huis en bomen
  1. gesigneerd en onduidelijk geannoteerd 'Henk Munnik (rechtsonder)
  2. gesigneerd en gedateerd 'Marijke PIelage 2000' (rechtsonder)
  1. waterverf en inkt op papier, 25x32 cm (met lijst: 40,5x50,5 cm)
  2. gemengde techniek op papier, 25x34 cm (met lijst: 44,5x54 cm

Conditie: goed.

€ 150,00
€ 250,00

Startbod: € 100