Lot 529
Omgeving Jan van Heel/Nieuwe Haagse School

Stilleven met olielamp

niet gesigneerd

gouache op papier, 31x19 cm (met lijst: 45x33 cm)

Conditie: goed, ingelijst met artglass UV protection.

€ 200,00
€ 300,00
€ 120,00

Hamerprijs: € 120