Lot 530
Jan van Heel (1898-1990)

Carnaval

gesigneerd en gedateerd 'Janvheel 78' (middenlinks) en getiteld (middenrechts)

waterverf en ink op papier, 30x28 cm (met lijst: 40x37,5 cm)

€ 300,00
€ 500,00
€ 200,00

Hamerprijs: € 200