Lot 222
Winterveiling - december 2019
Gerardus Johannes Delfgaauw (1882-1947)

Rotterdams havengezicht, mogelijk de Waalhaven

rechtsonder get.

olieverf op doek, 40x80 cm

Herkomst:
-In familiebezit sinds jaren 1950.

€ 800,00
€ 1.200,00
€ 700,00

Hamerprijs: € 700