Lot 541
Itzchak Tarkay (1935-2012)

gesigneerd (rechtsonder)

aquarel met pentekening, 48x38 cm (met lijst: 80,5x70,5 cm)

€ 200,00
€ 300,00
€ 220,00

Hamerprijs: € 220