Lot 221
Winterveiling - december 2019
William Adolphus Knell (1805-1875)

Zeilschepen voor de krijtrotsen

rechtsonder get. en gedateerd '78

olieverf op doek, 31x61 cm

€ 500,00
€ 700,00
€ 300,00

Hamerprijs: € 300