Lot 573
Sue de Priester (20e/21e eeuw)

Stilleven met een vis en een kopje koffie op krantenpapier, gesigneerd en gedateerd 1996, kleurpotlood op papier.

76x101 cm.

€ 80,00
€ 120,00

Startbod: € 40