Lot 18
Piet van Wijngaerdt (1873-1964)

Landschap in Brabant

gesigneerd 'Piet van Wijngaerdt' (linksonder), gesigneerd en getiteld (op de achterkant)

olieverf op doek, 29x49,5 cm (met lijst: 40x60 cm)

Conditie: een diagonale lijn zichtbaar, verflaag niet beschadigd, verder goed

€ 200,00
€ 300,00
€ 160,00

Hamerprijs: € 160