Lot 49
Winterveiling - december 2019
Henri Le Fauconnier (1881-1946)

Zicht op de Église St. Martin van Grosrouvre

gesigneerd in initialen (rechtsonder)

aquarel op papier, 76x55 cm

€ 350,00
€ 500,00
€ 425,00

Hamerprijs: € 425