Lot 45
Winterveiling - december 2019
Jan Frederik Schutz (1817-1888)

Vissersboten op kalm water

linksonder get. en gedateerd '85

olieverf op doek, 44x81 cm

€ 800,00
€ 1.200,00
€ 800,00

Hamerprijs: € 800