Lot 38
Winterveiling - december 2019
Hessel de Boer (1921-2003)

Stadsbrug in Parijs

midden onder get., in dorso gedateerd 'Parijs 1960'

olieverf op doek, 66x81 cm

€ 600,00
€ 800,00
€ 400,00

Hamerprijs: € 400