Lot 36
Winterveiling - december 2019
Hollandse School (20e eeuw)

Man met paard en wagen op een bospad

draagt rechtsonder naam Coba Ritsema

olieverf op doek, 49x59 cm

€ 150,00
€ 300,00
€ 240,00

Hamerprijs: € 240