Lot 182
Winterveiling - december 2019
Geert van Fastenhout (1935)

'Schommelend meisje'

linksonder get. en gedateerd '67, tevens in dorso gesigneerd, gedateerd en getiteld

olieverf op doek, 90x110 cm

€ 300,00
€ 500,00

Startbod: € 180