Lot 186
Winterveiling - december 2019
Jan Olyslager (1926) (2x)

I. Compositie (ca. 1964-65) II. Compositite (1965)

I. rechtsonder get., tevens in dorso gesigneerd, getiteld en geannoteerd met het adres van de kunstenaar II. linksonder get. en gedateerd 1965

I. olieverf op board, 70x100 cm II. olieverf op doek geplakt op board, 65x80 cm

€ 500,00
€ 800,00
€ 300,00

Hamerprijs: € 300