Lot 28
Winterveiling - december 2019
Paul Arntzenius (1883-1965)

'Bij de molen'

rechtsonder get., tevens in dorso get. en adres van de schilder: Danckertsstraat, getiteld en gedateerd 1953

olieverf op doek, 40x60 cm

€ 250,00
€ 500,00
€ 260,00

Hamerprijs: € 260