Lot 26
Winterveiling - december 2019
Jan Knikker (1889-1957)

Vroege ochtend op een Hollandse polderplas

gesigneerd 'Jan. Knikker.' (rechtsonder)

olieverf op doek, 50x70 cm (met lijst: 90,5x70,5 cm)

€ 400,00
€ 600,00

Startbod: € 240