Lot 21
Winterveiling - december 2019
Hollandse School (vroeg 19e eeuw)

Riviervallei met vele schepen;
Figuren aan rivieroever bij een stadje

olieverf op doek (2), 47x69 cm

€ 300,00
€ 500,00
€ 425,00

Hamerprijs: € 425