Lot 19
Winterveiling - december 2019
Hollandse School, manier van Stroebel (19e eeuw)

Oud Hollands binnenhuis

olieverf op paneel, 51x43 cm

€ 500,00
€ 700,00
€ 300,00

Hamerprijs: € 300