Lot 17
Winterveiling - december 2019
Manier van J.J. Spohler (19e eeuw)

IJsvermaak met een koek en zopie, een stad aan de horizon

draagt naam J.J. Spohler

olieverf op doek, 43x55 cm

€ 700,00
€ 1.000,00

Startbod: € 425

Bied
Inclusief opgeld: €