Lot 15
Winterveiling - december 2019
J.M. Brandel (19e eeuw)

Zicht op de Grote of Sint-Stevenskerk

linksonder onduidelijk get., mogelijk 'J.M. Brandel' en gedateerd 1863

olieverf op paneel, 54x74 cm

€ 800,00
€ 1.200,00
€ 550,00

Huidig bod: € 550

Bied
Inclusief opgeld: €