Lot 14
Winterveiling - december 2019
Oene Romkes de Jongh (1812-1896)

Hollands stadje in de sneeuw / A winter day in a Dutch town

linksonder get. 'O.R. de Jongh'

olieverf op doek, 66x54 cm

€ 500,00
€ 700,00

Startbod: € 500

Bied
Inclusief opgeld: €