Lot 13
Winterveiling - december 2019
William Raymond Dommersen (1850-1927)

Stadsgezicht met paard en wagen; Een marktdag in een oud stadje met vakwerkhuizen /
A street scene with a horse-drawn carriage; A market in a charming town

beide rechtsonder get. 'W Dommersen'

olieverf op doek (2), 60x50 cm

Herkomst:
-Voorheen bij Dixon and Dixon of Royal, New Orleans.

€ 700,00
€ 1.000,00
€ 425,00

Huidig bod: € 425

Bied
Inclusief opgeld: €