Lot 12
Winterveiling - december 2019
Hollandse School (19e eeuw)

Italiaans landschap met wandelaars op een landweg bij een ruïne

olieverf op paneel, 46x63 cm

€ 500,00
€ 700,00

Startbod: € 300

Bied
Inclusief opgeld: €