Lot 12
Winterveiling - december 2019
Hollandse School (19e eeuw)

Italiaans landschap met wandelaars op een landweg bij een ruïne

olieverf op paneel, 46x63 cm

€ 500,00
€ 700,00
€ 300,00

Hamerprijs: € 300