Lot 8
Winterveiling - december 2019
Henricus Egbertus Vinke (1831-1904)

De kunstkenners

rechtsonder get. en gedateerd '74

olieverf op doek, 51x40 cm

€ 400,00
€ 600,00

Startbod: € 240

Bied
Inclusief opgeld: €