Lot 56
Charles Dankmeijer (1861-1923)

Stadsgezicht met water en een kerk

gesigneerd 'cH. DANKMEIJER' (linksonder)

olieverf op doek, 39x49 cm (met lijst: 52x62 cm)

Conditie: licht craquelé, verder goed

€ 200,00
€ 300,00
€ 325,00

Hamerprijs: € 325